KONST / Skulptur & konsthantverk / Vette 15396142
nr 1539 6142
Vette
modell äldre, trä. Längd: 32 cm, höjd: 14 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:48:24
700 kr